Naujienos

TRADICINIS XVIII-ASIS ALEKSANDRO ŠPOKO ATMINIMO FUTBOLO TAURĖS TURNYRAS

2015-02-08 19:26:32

TRADICINIS XVIII-ASIS  ALEKSANDRO ŠPOKO ATMINIMO FUTBOLO TAURĖS TURNYRAS

Š.m. vasario 7 d. Kėdainių futbolo manieže vyko  Aleksandro Špoko atminimo vaikų futbolo turnyras

Turnyre dalyvavo 8 vaikų futbolo komandos.: Kėdainių SC,  Kauno FM “Tauras I-II“ , Mažeikių FK “Atmosfera I-II“,  Kėdainių „Autara“,  Vilkijos FK „Vilkas“ ir Kauno raj, FK „Babtai-SM“ komanda.

Turnyre komandos burtu keliu buvo suskirstytos į dvi grupes po keturias komandas ir savo grupėje žaidė tarpusavyje. Komandos ,  grupėse užėmusios 1-2 vietas , toliau kovojo dėl prizinių vietų , o likusios komandos dėl 5-8 vietų.

Grupės varžybose Kauno raj SM (Babtai) berniukų komanda, savo grupėje užėmė antrą vietą ir teisią  kovoti dėl prizinių vietų .Antrojo etapo  rungtynėse Kauno raj SM (Babtai), 3:1 nugalėją FM „Tauras I“ ir 5:2 Kėdainių SC „ komandas turnyre   iškovojo antrąją vietą . Turnyro nugalėtojais  tapo Mažeikių FK „Atmosfera I „ komanda. Trečią vietą turnyre iškovojo Kauno FM „Tauras I „ komanda.

Pasibaigus turnyrui stipriausios komandos buvo apdovanotos taurėmis , medaliais, komandų ir turnyro geriausi žaidėjai asmeniniais prizais.