Draugai

Naujienos

Salės futbolo turnyras "Žiemos Taurė 2018"

2018-01-28 20:53:20

Š.m. sausio 27 d. Kauno rajono . Babtų gimnazijos sporto salėje vyko  salės futbolo turnyras „Žiemos Taurė 2018“

Norą dalyvauti turnyre pareiškė 8 komandos.: Kauno raj ,Babtų bendruomenės“,  Kauno raj ,FK ,  Babtai“, Kauno FK“Oniksas“ , Plungės FK „OSS , Kauno FK “ Nadruvis“, Elektrėnų FK „Elektrėnai“ , Jonavos „Ultros“, Kauno FK „Spartanus “komandos.

Turnyre komandos burtu keliu buvo suskirstytos į dvi grupes po keturias komandas ir savo grupėje žaidė tarpusavyje. Komandos ,  grupėse užėmusios 1-2 vietas , toliau kovojo dėl prizinių vietų , o likusios komandos dėl 5-8 vietų. Grupės varžybose Kauno raj FK „Babtai“ vaikinų komanda įtikinamai laimėję visas rungtynes , savo grupėje užėmė pirmą vietą ir kelialapį į pusfinalio varžybas , kovoti dėl prizinių vietų. Pusfinalio rungtynėse FK „Babtai“ komanda, 3:1 nugalėjo FK ‚Spartanus komandą bei  iškovojo teisę žaisti turnyro  finale. Finalinėse rungtynėse su FK “Oniksas“ truputį  trūko sportinės sėkmės, fortūna buvo palankesnė varžovams . Garbingoje kovoje rungtynėms pasibaigus lygiosioms 1;1 po baudinių serijos pralaimėję šias rungtynes 2:1,  turnyre FK „Babtai“ vaikinų omanda turnyre iškovojo garbingą  antrąją vietą.

Dėl trečios vietos turnyre  rungtyniavo Plungės FK „OSS“  ir Kauno FK „Spartanus“ komandos. Pastarąsias 3 : 1 laimėjo bei trečią vietą turnyre iškovojo Plungės FK „OSS“  komanda. Ketvirtoji  vieta atiteko garbingai žaidusiems  Kauno FK „Spartanus“  komandai.  Stengėsi ir garbingai žaidė Jonavos FK „Ultros,( 5 vieta), Elektrėnų FK “Elektrėnai“( 7 vieta), Kauno FK „Nadruvis“ (8 vieta komandos. Ypatingai norėčiau pagirti Babtų bendruomenės komandą, kuri viso turnyro metų garbingai varžydamiesi su labiau patyrusiais varžovais , parodė komandinę vienybę bei sportinį charakterį . Šaunuoliai vyrai .

Pasibaigus turnyrui stipriausios komandos buvo apdovanotos taurėmis , medaliais, komandų ir turnyro geriausi žaidėjai asmeniniais prizais. Organizatoriai dėkoja visoms komandoms už garbingą dalyvavimą turnyre .

Nuotraukas rasite čia : nuotraukos