Babtų gimnazijos aikštyne (sporto salėje) vyksta berniukų futbolo treniruotės. 2005 -2001 gimimo metų berniukai kviečiami lankyti treniruotes. Treniruotės vyksta pirmadieniais, antradieniais, penktadieniais. Kont. tel. 8-69813529;
Turnyrinės lentelės
KRSM Taurė 2014/15
Nr.KomandaRnPL PrĮvTšk
1Oniksas 710 10 00 +4730
2“Babtai-SM“ 10 5 23 -617
3"Lyderio grupė"10 4 24 -514
4" Aleksotas"10 4 15 013
5"Spartanus"10 3 16 -910
6"Oniksas 2"10 1 09 -293


Naujos nuotraukos

Naujausi Video

Mes Facebooke
Draugai


KRSM Taurė 2014/15

 

 

KRSM Taurė 2014/15

 




Įvarčiai   

2015-02-20

Nr.                   Vardas Pavardė         Komanda   Įvarčiai 
 1.  Andrius Gėryba  Oniksas 7 9
 2.  Egidijus Kukis  Oniksas 7  12
 3.  Arūnas Kačiūnas  Oniksas 7  1
 4.  Arūnas Račkus  Oniksas 7 15
 5.  Nerijus Juodis  Oniksas 7  10
 6.  Tomas Stačiukaitis  Lyderio grupė  6
 7.  Gytis Jaliniauskas  Lyderio grupė  5
 8.  Edgaras Petkevičius  Babtai-SM 11
 9.  Ernestas Uknevičius  Babtai-SM 5
10.  Mindaugas Zlatkus  Babtai-SM 22
11.  Rimvydas Bakus  Aleksotas 4
12.  Edmundas Potapovas  Aleksotas  5
13.  Gediminas Rimašauskas  Aleksotas  3
14.  Deivydas Garkauskas  Aleksotas 9
15.  Dainius Labutis  Spartanus  1
16.  Mantas Dabužinskas  Spartanus 9
17.  Mantas Nakvosas  Spartanus 3
18.  Laimonas Vaitekaitis  Spartanus 8
19.  Ričardas Dabašinskas  Spartanus  2
20.  Jonas Čivinskas  Oniksas 2  17
21.  Rytis Gricius  Oniksas2 9
22.  Vytenis Bagdonas  Oniksas 2  1
23.  Mindaugas Kasparas  Oniksas 7  23
24.  Nerijus Juodis  Oniksas 7 5
25.  Rolandas Danilevičius  Aleksotas 12
26.  Paulius Giedraitis  Aleksotas  6
27.  Darius Aleknavičius  Aleksotas  5
28.  Ernestas Gudeliauskas  Aleksotas 3
29.  Simas Laužikas  Lyderio grupė  6
30.  Mantas Bartašiūnas  Lyderio grupė 3
31.  Aurimas Zulonas  Babtai-SM 11
32.  Deividas Arlauskas  Babtai-SM 2
33.  Almantas Gaižauskas  Babtai-SM 13
34.  Mantas Šaltys  Spartanus 8
35.  Audrius Abramavičius  Spartanus 4
36.  Edvinas Aliamkinas  Aleksotas  1
37.  Gintaras Vaičiūnas  Oniksas 2 8
38. Kęstutis Marcinkevičius Spartanus 2
39. Arnas Stakionis Oniksas 7 14
40. Ruslanas Bykovas Lyderio grupė 4
41. Tadas Kasparas Oniksas 7 5
42. Gintaras Viskačka Spartanus 10
43. Reinoldas Ruškys Oniksas 2 2
44. Audrius Maleckas Oniksas 2 2
45. Timas Trubila Aleksotas 5
46.  Lukas Stankevičius  Oniksas 2 6
47. Donatas  Šadbaras  Oniksas 2 4
48. Mindaugas Bagdanavičius Aleksotas 7
49. Arūnas Sinkevičius Aleksotas 4
50. Nikolajus Bondarevas Spartanus 7
51. Simonas Penkinas Babtai -SM 1
52. Aistis Stanaitis Lyderio grupė 2
53. Nauris Petkevičius Babtai - SM 3
54. Tomas Kazlauskas Aleksotas 2
55. Gintaras Černiauskas Aleksotas 1
56. Aurimas Gilius Lyderio grupė 4
57. Aurinas Ivaškevičius Lyderio grupė 10
58. Algirdas Jaliniauskas Lyderio grupė 1
59. Andrius Petraška Oniksas 2 2
60. Giedrius Sungaila Aleksotas 3
61. Darius Gurskis Lyderio grupė 2
62. Eugenijus Varnas Spartanus 1
63. Gintas Dambrauskas Lyderio grupė 1

 


2015-02-05 Geltonos kortelės 

Vardas Pavardė Komanda  Kortelės 
     
     
     

2015-02-05 Raudonos kortelės  

Nr. Vardas Pavardė Komanda Kortelės
1.                           
2.                          
3.                         

 


2015-02-05 Nuobaudos

Nr. Vardas Pavardė Komanda Praleidžia rungtynes   
 1.                    Praleidžia 1 rungtynes (nuo - rungtynių)
 2.                   
 3.