Draugai

Naujienos

FK "Babtai" 1:3 FK "Kiemas"

2011-09-18 22:32:38

Š.m. rugsėjo mėn.  18 d.  žaidėme Sportfan pirmenybių antrojo rato rungtynes, su sustiprėjusia ir antrame rate gerą žaidimą demonstruojančia Fk“Kiemo“ komanda. Šiose rungtynėse teko pripažinti  varžovų pranašumą 3:1

Žinant kiekvienų likusių varžybų svarbą, komanda rungtynes pradėjo susikaupusi, laikydamiesi aptarto rungtynių plano, žaisdami drausmingai , aktyviai ginantis  bei aštriai kontratakuojant.  Tai pasiteisino - įpusėjus pirmam kėliniui varžovai į savo vartus prasileidžia įvartį. Įvartį įmuša Giedrius. Į rungtynių pertrauką išeinam rezultatui esant 1:0 mūsų naudai. Prasidėjus antram kėliniui mūsų komandos žaidimas nieko blogo nežadėjo, vyko  apylygė kova, toliau  žaidėme drausmingai laikydamiesi aptarto plano. Vis dėlto rezultato išsaugoti nepavyko. Įpusėjus antram kėliniui prie savo vartų padarome kelias klaidas, kuriomis savo ruožtu pasinaudojo varžovai, išlygindami bei neužilgo persverdami rezultatą. Po  praleisto antro įvarčio mūsų žaidimas puolime suaktyvėja, prie varžovų vartų sukuriame kelias pavojingas atakas. Tačiau išlyginamajam įvarčiui pasiekti pritrūksta sėkmės bei jėgų. Varžybom einant į pabaigą , bandant išlyginti rezultatą, užmirštame gynybą , tuo pasinaudoja vienoje iš kontratakų Fk“Kiemo“ komanda - į mūsų vartus įmuša trečią  įvartį .

Šiose varžybose vyrai atidavė visas jėgas, tačiau teko pripažinti, kad varžovai buvo stipresni . Žaidėme su stipria bei gerą ir gražų žaidimą demonstruojančia Fk“Kiemo“ komanda.

Likus trims turams iki Sportfan pirmenybių pabaigos , net keturios komandos pretenduoja į aukščiausius apdovanojimus. Sekančias pirmenybių rungtynes žaisime rugsėjo 23 d. su Fk“Alterija“.