Naujienos

Baigėsi " Let's Go " lygos pirmas etapas

2012-02-17 19:21:07

Baigėsi “ Let’s Go “ lygos pirmas etapas

Praėjusią savaitę ‚Let‘s Go“ lygoje baigėsi pirmas etapas. Visos komandos tarpusavyje ratu sužaidė po vienas rungtynes ir galutinėje futbolo mėgėjų lygos pirmojo etapo turnyrinėje lentelėje pasidalino atitinkamas vietas.
Jau šį savaitgalį prasideda atkrintamosios rungtynės , kurios bus žaidžiamos iš vienų rungtynių; nugalėtojai pateks į kitą etapą.
Mūsų komanda praeitą savaitę sužaidė dvi rungtynes . Pirmąsias žaidėme su FK „ Potvynio“ komanda. Pirmame kėlinyje , nepaisant mūsų iniciatyvos , ne viskas klostėsi kaip norėjome.  Varžovai drausmingai gynėsi, sėkmingai kontratakavo ir pirmas kėlinys baigėsi 3:2 „ Potvynio“ naudai. Antrame kėlinyje reikalai ėmė gerėti. Padidinus rungtynių tempą , išlyginome ir persvėrėme rezultatą 4:3. Pradėjo ryškėti varžovų nuovargis, nes „ Potvynio „ vyrai žaidė be keitimų. Nesumažinę tempo įmušėme dar 3 įvarčius be atsako. Rungtynes laimėjome rezultatu 6:3 .
Jau kitą dieną žaidėme paskutines pirmo etapo rungtynes su lygos favoritais FK „ Šilas“ komanda.. Rungtynių pirmasis kėlinys buvo itin nesėkmingo - atsilikinėjome 0:5. Tokiam rezultatui įtakos turėjo tai, kad mūsų vyrams nebuvo tekę susidurti su tokia komanda, kuri propaguoja greitą, aštrų puolimą bei kietą , kibią gynybą.
 Antrame kėlinyje vaizdas pasikeitė . Antrame kėlinyje varžovams nebuvo lengva : mūsų komanda parodė charakterį . Nuo pat antro kėlinio pradžios pradėjome žaisti kibiau , kiečiau gynyboje  bei aštriau  ir greičiau puolime. Įpusėjus antram kėliniui įpavyko sušvelninti rezultatą 2:5, ir antrame kėlinyje į savo vartus praleidome tik vieną įvartį , garbingai sužaidėme rungtynes.
Pasibaigus Let‘s go lygos pirmam etapui likome šeštoje turnyrinės lentelės vietoje. Jau šį sekmadienį , vasario 19d, 18.00 val. Mastaičių sporto salėje žaisime atkrentamąsias rungtynes su pasistiprinusia FK Nadruvio komanda.